عبدالحسین مختاباد بیان کرد ؛ ضرورت مدیریت منابع آبی/ اصلاح الگوی مصرف آب رااز خودمان شروع کنیم

12 تیر 1396

رییس کمیته هنر شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حالی که دشمنان ما به پیچیده ترین تکنولوژی ذخیره آب دست پیدا می کنند ما همچنان فضای سبزمان را با منابع آبی زیر زمینی آبیاری می کنیم.

عبدالحسین مختاباد در سیصد و پنجاه و ششمین جلسه شورا اظهار داشت: کمبود آب در کشور و در شهر تهران جدی است و ما همچنان در آبیاری فضای سبز مدیریتی اعمال نمی کنیم.

 

وی ادامه داد: من بارها اعلام کرده ام که اصلاح الگوی مصرف آب را ما باید از خودمان شروع کنیم تا شهر های دیگر هم از ما الگو برداری کنند ولی متاسفانه تنها کاری که می شود این است که اعلام می کنند آبیاری فضای سبز با آب غیر شرب انجام می شود. جز این است که از آب چاه ها استفاده می شود!

 

مختاباد افزود : کشور کانادا میلیاردها لایتر آب شیرین دارد ولی هیچ شهروندی حق ندارد برای آبیاری فضای سبز منزلش از آب استفاده کند و در صورت انجام این کار جرائم سنگینی مشمول آنان می شود. 

 

وی ادامه داد : نخست وزیر اسراییل در سازمان ملل اعلام می کند که اسراییل به پیچیده ترین تکنولوژی ذخیره آب دست پیدا کرده و کشور های خاور میانه باید این موضوع را بدانند ولی کسی به این سخن وی توجه نکرد. در حالی که باید بدانیم که دشمن به چه توجه می کند و برای آن برنامه ریزی کنیم.

 

مختاباد در ادامه سخنان خود بر تعیین تکلیف بدهکاری شرکت های وابسته شهرداری به اداره مالیات تاکید کرد، و گفت : وجود بدهی های مالیاتی برای شرکت های وابسته به شهرداری که به صورت هیات امنایی اداره می شوند سبب شده مشکلات بسیاری برای اعضای هیات امنا ایجاد شود از جمله ممنوع المعماله بودن لذا باید به این امر سریعا رسیدگی شود. 

منبع: مهر


775
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

تماس

02133699093-4

09193519331

02189786524

pconf.org[at]gmail.com

حامیان

مرکز همایش